7178 Munkstolar
one pair, wear.
Sold: SEK 150
Sold den 17 augusti 2020 -
2242 Munkstolar
one pair, oak,
Sold: SEK 300
Sold den 29 februari 2016 -
8528 Munkstolar
one pair, oak,
Sold: SEK 150
Sold den 6 september 2010
8711 Munkstolar
2 pcs, + stool,
Sold: SEK 450
Sold den 10 maj 2010 -
7742 Munkstolar
1 par, Ek
Sold: SEK 100
Sold den 14 augusti 2006 -
7595 Munkstolar
1.par, ek
Sold: SEK 150
Sold den 7 augusti 2006
7427 Munkstolar
1-par
Sold: SEK 500
Sold den 13 februari 2006 -
6164 Munkstolar
1 par, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Sold: SEK 300
Sold den 6 februari 2006 -
8464 Munkstolar
2 st
Sold: SEK 400
Sold den 10 oktober 2005